Galéria 2014

6.12.2014 obec zorganizovala Mikulášsky večierok pre deti v programe vystúpili detičky zo ZUŠ Stará Turá, Lˇubko Baláž z Hrachovišťa, uskutočnili sa kreatívne dielničky , kde si deti vyrobili ozdôbky na stromček a potom sa zabavili pri diskotéke.

View the embedded image gallery online at:
http://www.hrachoviste.sk/galeria-2014#sigProIdeb3308b9ef

Dňa 26. 10. 2014 Jednota dôchodcov Hrachovište zorganizovala v kultúrnom dome výstavu pod názvom “Moje záľuby – koníčky”. Mohli sme vidieť ručné práce,dekoračné predmety, aranžovanie a veľ a iných krásnych výrobkov našich občanov.

View the embedded image gallery online at:
http://www.hrachoviste.sk/galeria-2014#sigProId535ba1984a

Dňa 30.8.2014 obec poriadala II. ročník turnaja v starej pastierskej hre nazývanej CVILO .Nakoľko nám počasie neprialo podujatie sa presunulo do interiéru kultúrneho domu. Do turnaja sa zapojili tri družstvá, ktoré boli ocenené za svoj výkon medailami a malou pozornosťou. Pre menšie deti bol pripravený program v podobe rôznych hier a súťaží. Podujatie sa ukončilo tombolou pre  zúčastnené deti.

View the embedded image gallery online at:
http://www.hrachoviste.sk/galeria-2014#sigProId06418b44a2

Dňa 19.7.2014 obec organizovala I. ročník podujatia “Cesta do rozprávky”. V priľahlom lesíku na detičky čakalo veľa rozprávkových postavičiek známych z klasických rozprávok. Na dvanástich rozprávkových stanovištiach deti plnili rôzne úlohy za čo boli odmenené . Prechádzku lesom deťom spríjemnili aj živé zvieratká ako tri kozliatka, ovečky, koníky. Zúčastnilo sa 345 detí. Po absolvovaní cesty do rozprávky na lúke pri kultúrnom dome deti čakali rôzne ďalšie atrakcie ako skákacie hrady, bazén s guľou, maľovanie na tvár, veľká trampolína a rôzne hry a súťaže s rozprávkovými postavičkami. Pre deti a dospelých bolo pripravené aj občerstvenie.

Dňa 22.2.2014 obec zorganizovala v kultúrnom dome  pre deti maškarný bál. Deti zažili zábavné popoludnie s klaunom, ktorý mal pre deti pripravené množstvo hier a sladkých odmien. Tejto akcie sa zúčastnilo 90 detí.

View the embedded image gallery online at:
http://www.hrachoviste.sk/galeria-2014#sigProIdbce666ffe2